Mercedes-Benz C-Klasse
ESTATE 180 BUSINESS CLASS AVANTGARDE | NAVI | TREKHAAK | CRUISE | LMV | BLUETOOTH
Direct kopen, basisprijs: € 7.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.950,-
LEASEPRIJS: € 131,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | ESTATE 180 BUSINESS CLASS AVANTGARDE | NAVI | TREKHAAK | CRUISE | LMV | BLUETOOTH |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 29 juni 2012 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 246.747 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 22-XPG-6 |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 640 kg |
| Gewicht: | 1.445 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.085 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- LED dagrijlicht
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- audio-navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Cruisecontrol (TEMPOMAT) en begrenzer
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- PARKTRONIC incl. Parkeerassistentie
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Lichtmetalen velgen
- start/stop systeem